skip to Main Content
(0312) 484 21 71 info@intecro.com.tr

More Innovation Turnkey Line Automation for Manufacturing Discover us on Linkedin The New Generation of Robotics and More Innovation Turnkey Line Automation for Manufacturing Discover us on Linkedin The New Generation of Robotics and
Robotik Teknolojiler

Türkiye’nin alanında Ar-Ge’ye en çok yatırım yapan şirketi olarak, geliştirdiğimiz yüzlerce robot sistem, proses efektörleri, offline yazılımlar, analiz ve simülasyon tabanlı mühendislik faaliyetleri ile katma değere dayalı anahtar teslim çözümler sağlıyoruz.

Dijital Dönüşüm Teknolojileri

Endüstriyel Robotik sistemlerine entegre, AR/VR, IoT, eklemeli imalat, büyük veri, simülasyon ve otonom sistemler ile üretimin katmanları için yerli, kullanıcı dostu, bütünsel mobil tabanlı akıllı yazılımlar ve sistemler üreterek dijital dönüşümü gerçekleştiriyoruz.

İleri İmalat Teknolojileri

Lazer/Plazma/TIG/MIG/Soğuk Metal (CMT) gibi proses kabiliyetlerini kullanarak eklemeli imalat teknoloji ve sistemleri geliştirirken, ayrıca kompozit malzemelerin kullanıldığı üretim süreçleri için ileri imalat sistem ve teknolojilerini geliştiriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Havacılık Endüstrisi

Havacılık sektörünün ihtiyaçları çerçevesinde ileri teknoloji, robotik ve dijital dönüşüm temelli mühendislik çözümleri ve sistemleri geliştirip tesis etmekteyiz.

Savunma Sanayii

Savunma sanayilerinin ihtiyaç duyduğu üretim kabiliyetlerine, ileri teknoloji, robotik ve dijital dönüşüm temelli mühendislik çözümleri ve sistemleri ile cevap veriyoruz.

Makina Endüstrisi

Makine üreticilerinin potansiyelini ve rekabet gücünü artıracak yüksek teknoloji, robotik ve dijital dönüşüm temelli mühendislik çözümleri ve üretim sistemlerine göz atın.

Otomotiv ve Yan Sanayii

Global ekonominin dinomosu otomotiv ve tier-1 sektörünün seri üretim ve proses temelli ihtiyaçlarına Intecro’dan yüksek standartlarda robotik çözümler.

Vagon End / Raylı Sistemler

Paslanmaz, alüminyum ve çelik malzemeden üretilen yolcu ve yük vagon setlerinin gövde, boji, şase üretimlerinde standartlara uygun yüksek teknoloji robotik çözümler.

Ticari Araçlar

Otobüs, kamyonet, treyler, çekici gibi ticari araçların üretiminde yer alan şase, duvar, aks, dingil vb grupların kaynak, montaj aşamaları için robotik ve mekatronik temelli çözümler.

Tarım Makinaları

Tarım sektörünün ihtiyaçlarına özel, metal üretim, birleştirme, kaynak, kesme gibi robotik proses çözümleri Intecro’da. Daha fazla detay için uzmanlarımızla temasa geçiniz.

İnşaat Makine Aksamları

İnşaat endüstrisinde yer alan mekanik temelli makine ve bileşenlerin üretim süreçlerindeki montaj, kaynak ve birleştirme teknolojileri için yılların tecrübe ve birikimiyle hizmetinizdeyiz.

İş Makinaları

İş makinası ve yedek parçası üretim sektöründeki sayısız proje tecrübemiz ile robotik ve mekatronik temelli montaj, kaynak, kesme, taşıma gibi anahtar teslim çözümler Intecro’da.

Konstrüksiyon

Boru, H, L, gibi çelik profiller kullanılarak meydana getirdiği yapısal çelikler için robotik kesme ve tam otomatik kaynak çözümleri için temas sağlayınız

Enerji Sektörü

Enerji santralleri, elektrik dağıtım sistemleri, rüzgâr tribünleri gibi vb. alanlarda ihtiyaç duyulan yüksek teknoloji üretim kabiliyeti için uzmanlarımıza danışınız.

Beyaz Eşya Endüstrisi

Beyaz eşya ve ankastre üretimi yapan sektörlerin; lazer, tig, mig/mag vb. kaynak prosesleri ihtiyacı ile birlikte montaj hatları gereksinimleri de Intecro’da.

Araç Üstü Ekipmanlar

Araç üstü ekipman sektörüne özel robotik temelli tam otomatik ön ısıtmalı kaynak ve birleştirme çözümleri için uzmanlarımıza danışınız.

Basınçlı Kaplar ve Bombeler

Basınçlı kaplar sektörüne özel olarak kesme ve sızdırmaz kaynak gibi çözümler ile form ve şekil verme konusunda geliştirdiğimiz teknolojiler için uzmanlarımıza danışınız.

Genel Endüstri

Genel endüstri olarak bilinen sektörün, seri üretim ve proses temelli ihtiyaçlarına Intecro Robotics olarak yüksek standartlarda robotik çözümler sunuyoruz.

Diğer Metal İşleme Sek.

Kategorize edilmiş olan sektörler dışında kalan metal işlemenin olduğu diğer iş kolları için; robotik, kaynak, kesme ve montaj temelli çözümler için uzmanlarımızla temasa geçiniz.

DISIS
Mobil Tabanlı Dijital Dönüşüm Platformu

Üretim faaliyetinde kullanılan, herhangi bir elektronik kontrolcüye sahip “Makinalarınız”, “Robotik Sistemleriniz” ve diğer “Ekipmanlarınıza” entegre çalışan yeni nesil iş konsantrasyonu ! DISIS ; Yapay zeka, büyük veri yönetimi, simülasyon tabanlı planlama, artırılmış gerçeklik destekli servis hizmeti, IoT tabanlı izleme/ anlık ve tarihsel raporlama , çok sayıda diğer mobil tabanlı dijital dönüşüm teknolojisinin tek bir platformda buluştuğu mobil yazılım ve donanım bileşenlerinden oluşur.

Disis Telefon

Mobil Telefonunuzdan Makinalarınızı/Robotlarınızı Dinleyin (IoT)

DISIS, Fabrikanızda üretimde görev yapan tüm makine ve robotlarınızdan IoT tabanlı veri toplar, bu verileri işleyerek gerçek zamanlı olarak size anlamlı bir biçimde istediğiniz anda veya düzenli periyotlarda sunar.

Makinalarınıza/Robotlarınıza Zeka Katın, Duruşları ve Kayıpları Ortadan Kaldırın (AI)

DISIS, Makinalarınızı ve Robotlarınızı Yapay Zeka ile daha zeki hale getirilerek ihtiyaç duyduğu sarf malzeme değişim zamanını ve ihtiyacın düzeyini kestirimli olarak size ifade eder. Ayrıca yapay zeka algoritmaları arıza durumlarında size arızanın nereden kaynaklandığı konusunda kesin bir şekilde yol gösterir.

Artırılmış Gerçeklik ile Makinalarınıza/Robotlarınıza Hükmedin (AR/VR)

DISIS, AR Arayüzü sayesinde bakım, arıza giderme, servis hizmetlerinde en büyük destekçiniz olur. Yapmanız gereken tek şey mobil telefonunuzda yüklü DISIS yazılımından AR menüsünü açıp bu görüntüleme ara yüzünden makinanıza doğru bakmak. DISIS gerisini halledecektir.

Fabrikanızı ve Üretim Araçlarınızı Avcunuzun İçine Alın (Mobilite)

DISIS size veri sağlamaktan fazlasını yapar, verileri işleyerek, makine, robot ve üretim sistemlerinin yaşamsal döngüsünü izler ve ömrünü arttırır. Tek bir yazılım ile birden fazla noktayı takip etmenize olanak tanır. MES gibi 3. parti üretim yönetimi yazılımları ile entegre olarak çalışabilir.

Yeteneklerimiz

Yeteneklerimizle Oluşturduğumuz Kurumsal Birikimler

Ar-Ge Merkezi

Endüstriye Değer Katan Teknoloji Buluşları

Memnuniyet Merkezi

Müşteri Memnuniyeti Odaklılık

Kolektif İş ve Beyin Gücü Merkezi

İş ve Beyin Gücünün İşbirliği

Üretim Merkezi

Nitelikli Üretimle Robotik Sistemler Üretir

Entegrasyon Merkezi

Nitelikli ve Güvenilir Üretim Teknolojileri Entegrasyonu

Mühendislik Merkezi

Mühendislik Temelli Proje ve Endüstriyel Ürünler

Özgünleştirme Merkezi

Yerli Mekatronik ve Robotik Teknolojilerin Geliştirilmesi

Bilgi Teknolojileri Merkezi

Bilgi Üretimi ve Teknolojik Yenilik için Motive Olmuş Mühendislik Topluluğuyuz

İnovasyon Merkezi

Yenilikle Fayda Sağlama Prensibine Gönülden Bağlıyız

“TÜBİTAK SAGE İleri Birleştirme Teknolojileri Altyapı bünyesinde bulunan ve araştırma/geliştirme çalışmalarında kullanılmak üzere tarafınızdan geliştirilen “Robotik Lazer Kaynak Sistemi’nin” tasarımı, üretimi, entegrasyonu ve eğitim çalışmalarında göstermiş olduğunuz üstün ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Ahmet GÖÇMEZ
Tübitak SAGE / Müdür V.

“Robotlu kaynağa geçiş sürecinde olan firmalarda yönetimi ikna süreci uzun sürebiliyor. Neticede bir kesim tezgahı almıyorsunuz, ihtiyacınıza özel tasarlanmış, diğer bir deyişle “terzi usulü” bir sitem yatırımı bu. Türkiye’deki tüm yerli ve yabancı robotik proje firmaları ile görüştük. Intecro’nun bizi ikna etmesindeki temel nedenlerden biri anlaşılır olmasıdır. Diğer taraftan işimiz nedeni ile hacimli malzemeler ve ağır kaynak standartlarına uygun pozisyoner ve gantry robot ürünlerine sahip ve bu konuda ikna edici bir tecrübede olmasıdır. Ayrıca kaynak tekniği konusunda gösterdiği önem nedeni ile kendi bünyesinde kaynak mühendisi bulundurmakta, dünyanın en iyi proses ekipmanlarını kullanmakta ve aynı zamanda robotik sistemler konusundaki başarısı haricinde de sahamızda proses geliştirmeye katılan nadir firmadır.

Veysel ALVER
MPG Makina A.Ş. / Genel Müdür

INTECRO’nun başlangıçda hem robot sistemleri açısından hem de proses olarak çok zorlanacağını düşündüğümüz bir proje sözleşmesine imza attığını düşünmekteydik. Gerçekten 2 ay gibi kısa bir zamanda 30 metreden büyük ve iki istasyonlu Gantry Robot hattını çalışır vaziyete getirdiler. Esas söyleyeceğim şey ise bundan sonrası için; INTECRO ekibi, proses iyileştirmelerinde bizim firmamızın parçası gibi gece gündüz özveri ile çalışarak, kaynak öncesi tüm değişkenleri günlük olarak analiz edip beklenen sürdürülebilir kaynak penetrasyonu başarı ortalamasını, üretim akışını da durdurmaksızın “Film kaynak değerlerini beklenen oranda yakalamayı” başarmış kabiliyeti ve mühendislik gücü yüksek bir firmadır.”

Ferda Ertekin
Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. / Üretim Müdürü

Kataloglarımızı İnceleyin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular sayfasında Intecro Robotics hizmetleri, ürünleri ve siparişleriniz ile ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Öneriler

Her türlü önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz, bu yüzden bize bir öneride bulunun ve geleceğin dünyasını değiştirin.

Destek

Intecro hizmet yardım hattı sizlere ürünler, satış sonrası hizmetler  ve Sorun Giderme ipuçları konularında destek sunmaktadır

Back To Top