skip to Main Content
(0312) 484 21 71 info@intecro.com.tr
Satış Sonrası Teknik Destek

Tesis ettiğimiz sistem/hat veya hücrede, satış sonrası bir takım teknoloji ve proses bazlı teknik destek talepleri ortaya çıkabilmektedir. Bu talepleri aynı gün içinde değerlendiren ekibimiz uzaktan yada müşteri sahasında gerekli desteği sağlamak üzere planlama yapacaktır.

“INTECRO’ nun motto’su DESTEK’dir.”
Cihan ŞENSOY

Servis

Müşterilerimize kestirimli bakım ve servis anlayışı ile hata oluşmadan önce servis hizmeti temin edilmektedir. Muayene ve teşhisler sayesinde makine ve sistemlerinizin ömrünü uzatıcı işlemler yapılırken sürpriz maliyetlerin de önüne geçilir. INTECRO servis ekibi sürdürülebilir bir yatırımı uzun yıllar boyunca tesis etmeniz için çalışır. Yatırımınız 9*10 yıl boyunca yaşam döngüsünü destekler.

Her ekipman ve malzeme için yedek sağlanabilir ancak dikkatsizlik sonucu ortaya çıkan iş kazaları ve bu kazaların sebep olduğu insan hayatına ilişkin zararların yedeği ve telafisi yoktur. Bu nedenle personelimizin konsantrasyonun yüksek olması, dikkatli çalışabilmesi ve tekrarlı kontrol tedbirlerini sürekli uygulayabilmesi için gerekli şartları sağlamaktayız.
A.Ali ŞEN

Yedek Parça
 • İşletme sahasında kurulumunu yaptığımız robotik sistemleri, belirlenen sürede takip altında tutuyoruz. Elde edilen izleme analizi sonuçları ile sistemin, sitemdeki ekipman, malzeme ve diğer bileşenlerin servis ömrüne ilişkin doğrulamaları, dengeli ve kararlı çalışma performansını, hata ve kayıp verilerini, enerji verimlilik düzeyini raporlayarak müşterilerimize sunuyoruz.
 • Kurulumun hemen sonrasında yedek parça listesini de müşterilerimize tebliğ ediyoruz. Eğer müşterilerimiz isterse, online OEM tedarik kanalımız aracılığı ile yedek parça stok durumu ve tedarik bilgilerini sorgulayabilmektedir.
  Geniş yelpazede kritik yedek parça stoğumuzdan müşterilerimize her türden yedek parçayı temin edebilmekteyiz.
 • Taahhüt edilen projelerin entegrasyonu tamamlandığında, planlı bakım takvimi de firmamız tarafından belirlenmiş ve müşterilerimize sunulmuş olur. 
 • Bunun anlamı şudur; entegrasyonu firmamız tarafımından yapılan sistemlerin, belirlenen zaman aralığı içinde bedelsiz bakımlarının yapılması da garanti ve güvencemiz altındadır.
 • 7 gün /24 saat sadece servis ve bakım hizmetlerinde görev yapan sorumlu teknik ekibimiz içinden grup liderleri, herhangi bir arıza yaşamasanız dahi size gerekli yedek parça değişimi ve yapılması gereken rutin bakımları hatırlatacaktır.
Bakım ve servis anlaşmaları çerçevesinde ;
 • Müşterilerimiz ilk elden, garantili koşullarda servis ve bakım hizmetini almış olacaktır.
 • Müşterilerimizin robotlu sistemlerindeki tüm parça ve ekipmanın yedeklerine ilişkin tedarik hizmeti, tarafımızdan teminat altına alınacaktır.
 • Müşterilerimizin robotik sistemleri, saha içerisinde anahtar teslim kurulum aşamasından itibaren oluşan her türlü vaka kayıt altına alınacaktır.
 • Uzman servis ve bakım ekibimiz, taahhüt ettiği süre içerisinde sorunlu sisteme müdahale ederek, sorunu tekrarlanmaksızın hızlı bir şekilde çözümü kavuşturur.
Back To Top