skip to Main Content
(0312) 484 21 71 info@intecro.com.tr

Teknik Fizibilite ve Analiz çalışmalarından sonra sistem konfigürasyonu tüm teknik ve ticari yönleri ile belirlenmiş olur, simülasyon ile değerlendirme yapılır ve varsa iyileştirmeler yapıldıktan sonra sanallaştırılmış doğrulama aşaması da tamamlanır.
Müşterimizin beklentisini karşıladığımızdan emin olduğumuz bir olgunluk seviyesine ulaştıktan sonra ; üretim sistemi ve kabiliyeti, ön proje çalışmasını tamamlamanın güveni ile teknik ve ticari teklif hazırlayarak müşterilerimize sunuyoruz.

Tekliflerimizi ;
Teknik Teklif, Ticari Teklif olmak üzere iki ayrı dokümantasyon oluşturmak sureti ile müşterimize sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimizin organizasyon dağılımlarını ve konsantrasyonlarını dikkate alarak teklif ve satınalma süreçlerini yönetiyoruz.

Önce satış profesyonelinin kendine sorması lazım, “ben olsam bu siparişi bana verir miyim?” diyerek. Satmak eylemsel olarak “haydi lütfen al” düşüncesi ile gerçekleşen bir durum değildir.
Intecro’da satış profesyonelinin tanımı ise;
Analitik sunumunu ve satış envanterini, elinde tuttuğu güçlü portfolyo ile birleştirip, gerçek bir mühendislik gibi davranarak : bir derde derman olmaktır veya bir probleme çözüm getirebilmektir.
Yeterli mi, hayır değil, üstelik saydığım tüm bu becerileri yüksek iletişim başarısı ve sonuç alma hızı ile ortaya koymaktır “Intecro’da Satış Profesyoneli“ olmak !
Bir şeyi satmak değildir hedef, müşteride “memnuniyet” oluşturmaktır.
A.Ali ŞEN

Back To Top