skip to Main Content
(0312) 484 21 71 info@intecro.com.tr

Üretim resimlerinin hazırlanması ile beraber proje yönetim birimleri faaliyetin üretim birimlerine aktarılması için aksiyon alır. Tüm üretimler uluslararası standartlarda ve güvenilirliği olan yerli ve yabancı tedarikçilerinden temin edilir.  Fikstür ve aparat gibi özel imalatlar ise titizlikle ve kalite kontrol anlayışı ile INTECRO üretim sahasında imal edilerek montajlanır.

“İşimiz için en iyisini yapmalıyız, ilave olarak işimizin en iyi şekilde yapılmasını sağlayacak tüm tedbirleri de almalıyız. Çünkü üretim aşamasında sadece bir iş parçasını değil; insanların emeklerini, zamanlarını, umutlarını işliyoruz. Hata yapmamak, kayıplara yol açmamak bu yüzden çok önemli.”
A.Ali ŞEN

Daha Fazla...

Proje kapsamındaki robot manipülatör, gantry robot, pozisyoner, slider, hücre vb. gibi standart kütüphane ürünü mekanik ve elektromekanik unsurların yanında ayrıca özel imalat gerektiren EOAT, fikstürler robot takımları, magazin, çeşitli kalıp aparatlar, robot efektörleri, konveyör, şase ve özel proses ekipmanları vb. gibi bileşenlerin proje ofislerimizde tamamlanan tasarımları sonrasında imalat bölümüne imalat resim ve şartnameleri hazırlanarak PDM üzerinden sevk edilir.
Projelendirme sonrası yapılan tasarım doğrulamaları neticesinde hassasiyet, doğruluk, kalite, zamanında teslim gibi faktörler gözetilerek imalat planı oluşturulur ve müşterilerimizle de paylaşılır.
Tüm firma sorumlularımız ve çalışanlarımız yapılan imalat planına sadık kalarak taahhüt edilen sürede projenin devreye alınmasını sağlayacak nitelikte imalatın gerçekleşmesi için sorumluluk alır.
Firmamız bünyesinde ki nitelikli iş gücü, ekipman, tezgah ve makine parkuru ile aşağıdaki üretim kabiliyetlerine sahiptir;

  • Lazer/Plazma kesim, 
  • Abkant büküm, 
  • Profil ve boru gruplarının kesim ve boylama işlemleri
  • Kaynaklı İmalat öncesi Çatım işlemleri
  • Robotlar ile kaynaklı imalat işlemleri
  • CNC Dik işleme ve torna işlemleri
  • Kumlama ve Boyama İşlemleri

Projede kullanılacak hazır donanım ve komponentler projelendirme esnasında, tasarım ve simülasyonlarda belirlendiği nitelikte ilgili marka temsilcisinden temin edilir.
İmalatlar esnasında firmamızın makine parkurunda yaşanabilecek problemler kompanze edilemez durumda olsa dahi, müşterilerimizin kötü bir sürprizle karşılaşmalarını engelleyecek tüm tedbirler alınır ve her an B Planı devreye sokulabilecek hazır bulunuşluk temin edilir.
B planı anlayışı, proje yönetimi ilkelerimizde yer alan önemli bir iş kültürü ve alışkanlıktır.
Gerekli durumlarda kapasite artırımına gidilmesini sağlamak ya da fason imalat sürecini başlatmak üzere her durum için evvelce belirlenmiş bir B Planımız vardır.

İmalatın her aşamasında iş süreçlerinin kalite kontrolden geçmesi, doğrulanması ve belirli periyotlarla müşterilerimizin görüşüne sunulması, imalat aşamasında ki temel ilke ve prensiplerin başında gelmektedir.

Back To Top