skip to Main Content
(0312) 484 21 71 info@intecro.com.tr

Proje Hakkında Bilgi

Yüksek/Hızlı Milli Tren ve EMU (Elektrikli Milli Tren) Projesi, ülkemizin en nitelikli projelerinden olan ve 160-225 km hızlarda yolcu taşımacılığında kullanılacak Milli Elektrikli Tren Setlerinin (EMU) üretimini kapsamaktadır.
TÜVASAŞ fabrikalarında tesis ettiğimiz “Robotik Montaj Hatlarımızda”, Milli Trenimizin ilk parti üretimi tamamlandı ve kalite kontrollerden başarı ile geçti.
Fabrikadan çıkacak ilk tren seti 2020 başlarında raylara inmiş olacak. Ülkemizin alt yapı ve ulaşım teknolojilerinin gelişmesine katkı sağlarken, yurttaşlarımızın hayatına dokunarak, sevdiklerine kavuşmasında pay sahibi olmak duygusu tarifsiz bir mutluluk! Ülkemize Hayırlı olsun… Intecro Robotik Yaşamınızın İçinde!

tuvasas tuvasaş intecro intecrorobotik robital milliteknoloji yerliteknoloji endüstriyelrobot emuprojesi emu yüksekhızlıtren yuksekhizlitren millitren roboticproductionline industrialrobot highspeedtrain aluminumwagon moreinnovation robotics robot intecrorobotics

Proje Detayı

Türkiye’nin en nitelikli “Milli Üretim Teknolojisi ise INTECRO ‘dan”. Tasarımından mühendisliğine, üretim ve entegrasyonundan proses çözümüne kadar tüm aşamalarında yerli imkanlar kullandığımız “Robotik Temelli Alüminyum Gövde Birleştirme Teknolojisi ve Bu Teknolojiyi Barındıran Tesis” ülkemize hayırlı olsun.

Müşteri : Tüvasaş Vagon A.Ş
Aşama   : Hat teslimi ve Kalite Testleri

Back To Top